• High technology machines

    High technology machines

    Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem obrabiarek numerycznych światowego lidera branży, japońskiej firmy OKUMA.

O firmie

Celem działalności firmy High Technology Machines sp. z o.o. jest pełna obsługa firm produkcyjnych w Polsce. Dostarczamy nowe obrabiarki CNC OKUMA do naszych Klientów, przygotowujemy procesy technologiczne i produkcyjne, zapewniamy także pełną obsługę serwisową maszyn, zarówno w trakcie, jak i po okresie gwarancyjnym.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem obrabiarek numerycznych światowego lidera branży, japońskiej firmy OKUMA. Dzięki ścisłej współpracy z Europejskim Oddziałem OKUMA w Krefeld oraz z Centrum Technologicznym OKUMA w Parndorf pod Wiedniem, mamy stały dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji maszyn numerycznych. Wynikiem tego jest możliwość zapewnienia wysokiego poziomu jakości obsługi technicznej oraz serwisowej przez naszych pracowników.

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży nowych obrabiarek. Prowadzimy także działania w zakresie wdrażania nowych rozwiązań technologicznych, pomagamy w realizacji nowych zleceń produkcyjnych, doradzamy też, w jaki sposób usprawnić już istniejące cykle produkcji w zakładach. Zespół technologów, a także blisko współpracujące z nami firmy narzędziowe pomogą rozwiązać każde, nawet najtrudniejsze zadanie produkcyjne.